intro

درباره ما

radio_button_unchecked چرا دانشگاه های ترکیه؟

محبوبیت دانشگاه‌های بین‌المللی و به ویژه دانشگاه‌های ترکیه بیش از پیش بالا رفته است. دانشگاه‌های ترکیه به دلیل رتبه‌های جهانی بسیار خوبی که دارند، یکی از گزینه‌های اصلی برای ادامه تحصیل ایرانیان هستند.

همچنین دو آزمون ورودی اصلی برای دانشگاه‌های ترکیه که عبارتند از YOS و SAT، احتمال قبولی بالا و درجه سختی کمتری نسبت به کنکور ایران دارند.

از طرفی شهریه‌های دانشگاه‌های دولتی ترکیه نیز بسیار پایین است. شهریه‌ای که شما برای دانشگاه‌های ترکیه پرداخت می‌کنید بسیار پایین‌تر از شهریه دانشگاه آزاد ایران است.

دلایل مذکور و بسیاری دلایل دیگر باعث شده‌اند که ورود به دانشگاه‌های ترکیه از طریق آزمون‌های YOS و SAT متقاضی زیادی داشته باشد.

radio_button_unchecked مشکل کجاست؟

اما مشکل اصلی در قیمت دوره‌های آموزشی برای این آزمون‌هاست. این دوره‌ها معمولاً هزینه‌های زیادی دارند؛ به ویژه دوره‌هایی که در خود ترکیه برگزار می‌شوند.

radio_button_unchecked راه حل YOSATEST

به همین دلیل مجموعه YOSATEST برآن شد تا دوره‌های آنلاین و ویدئویی YOS و SAT را توسط جمعی از اساتید شناخته شده در این زمینه ایجاد و منتشر نماید.

radio_button_unchecked مزایای YOSATEST نسبت به دیگر دوره‌ها عبارت است از:

chevron_left
این دوره‌ها تماماً به صورت آنلاین هستند.
chevron_left
دانشجو می‌تواند چندین و چند بار دروس مربوطه را مرور کرده و مطالعه کند. اما در کلاس حضوری هر جلسه برای شما تنها یکبار برگزار می‌شود.
chevron_left
هزینه های اضافی مربوط به کلاس حضوری مانند هزینه رفت و آمد را نخواهید داشت.
chevron_left
با شرکت در دوره آنلاین، وقت بیشتری برای مطالعه خواهید داشت و برای شروع درس جدید، کافیست گوشی یا لپ‌تاپ خود را باز کنید. اما با شرکت در کلاس حضوری، عملاً هر جلسه حداقل 5 ساعت از وقت روزانه شما را می‌گیرد. حتی بعد از کلاس نیز خستگی موجود انگیزه مطالعه را از شما می‌گیرد و بازدهی لازم را نخواهید داشت.
chevron_left
هزینه کلاس حضوری بالاست. علاوه بر هزینه‌های جانبی اضافی، قیمت کلاس‌های حضوری هم بالاست. اما هزینه پکیج‌های YOSATEST پایین‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.