arrow_back arrow_forward

حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی بخش جدانشدنی زندگی امروز ما هستند. از این رو، حتی در دوران مطالعه برای امتحانات نیز نمی‌توان به طور کامل از شبکه‌های اجتماعی دوری کرد. Yosatest از این ابزارها به خوبی استفاده کرده است؛ به این صورت که تمام نکات مهم آزمون‌ها را در شبکه‌های اجتماعی خود برای خریداران پکیج‌های این مجموعه منتشر می‌کند.

چرا Yosatest؟

محدودیت در برگزاری کلاس‌های حضوری به دلیل کرونا، دارا بودن کیفیتی برابر و حتی بیشتر از دوره‌های حضوری، امکان مشاهده چندین باره‌ی هر درس، جمع‌بندی و خلاصه هر درس، محتوای غنی‌تر و نکات بیشتر نسبت به کلاس‌های حضوری حتی در صورت شرکت در کلاس‌های حضوری، استفاده از پکیج‌های Yosatest می‌تواند باعث افزایش بازدهی شما شود.

اساتید Yosatest

مجموعۀ اساتید Yosatest ترکیبی است از اساتید به‌نام درکنار اساتید کمتر شناخته شده، اما با تجربه بالا. ،اولویت اصلی در گزینش اساتید Yosatest، برخورداری از ایده‌های نو برای تولید محتوای قویتر است.

تسهیلات

خانواده‌های کادر درمان می‌توانند از تخفیف 4 میلیون تومانی بهره‌مند شوند. ،اگر قبلاً در دوره‌های YOS و SAT شرکت کرده‌اید، می‌توانید از تخفیف 3 میلیون تومانی بهره‌مند شوید.

شرایط خرید پکیج‌ها

امکان خرید اقساطی پکیج‌ها، امکان خرید کل پکیج یا خرید برخی از درس‌های پکیج به صورت جداگانه

قیمت‌ها

هزینه کلاس‌های حضوری بالای 20 میلیون تومان در ایران و بیش از 4000 دلار در ترکیه است.، ما با حذف هزینه های اضافی کلاسهای حضوری هزینه پکیج را 12 میلیون تومان در نظر گرفته ایم که در صورت داشتن شرایط تخفیف میتوانید آن را تا هشت میلیون تومان کاهش دهید

دوره جامع آزمون yös

کلاس های آنلاین ریاضی

کلاس های آنلاین هندسه

کلاس های آنلاین هوش

کلاس های آنلاین تومر

و 27 آزمون هفتگی و کوییز های قبل از کلاس و مشاوره و پشتیبانی رایگان و برنامه ریزی درسی تا زمان آزمون

مشاوره رایگان

کافی است برای مشاوره رایگان نام و شماره خودتون رو بنویسین همکاران ما در اسرع وقت با برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

chevron_left
این دوره‌ها تماماً به صورت آنلاین هستند.
chevron_left
دانشجو می‌تواند چندین و چند بار دروس مربوطه را مرور کرده و مطالعه کند. اما در کلاس حضوری هر جلسه برای شما تنها یکبار برگزار می‌شود.
chevron_left
هزینه های اضافی مربوط به کلاس حضوری مانند هزینه رفت و آمد را نخواهید داشت.
chevron_left
با شرکت در دوره آنلاین، وقت بیشتری برای مطالعه خواهید داشت و برای شروع درس جدید، کافیست گوشی یا لپ‌تاپ خود را باز کنید. اما با شرکت در کلاس حضوری، عملاً هر جلسه حداقل 5 ساعت از وقت روزانه شما را می‌گیرد. حتی بعد از کلاس نیز خستگی موجود انگیزه مطالعه را از شما می‌گیرد و بازدهی لازم را نخواهید داشت.
chevron_left
هزینه کلاس حضوری بالاست. علاوه بر هزینه‌های جانبی اضافی، قیمت کلاس‌های حضوری هم بالاست. اما هزینه پکیج‌های YOSATEST پایین‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.